Türkiyenin en güzel şehri olan İstanbul bir yandan da en kalabalışehridir.. Bu şehirde her kesimden insan hayatını sürdürmektedir.. Kadıköy İstanbulun semtlerinden biri olup ve fazlaca kalabalık bir semttir.. 
Bu semt de öğrenci, öğretmen, esnaf, doktor, mühendis, işletmeci vb bütün meslekte olan tüm vatandaşların ev konusunda ihtiyaç duyduğu en önemli şey eşyadır.. Her kesimden insana uygun eşyalar  İkinci El  Eşya  mağazalarımızda bulunmaktadır..  İkinci  El  Eşya’ya artık günümüzde ikinci el eşya ismi altındadır. Spotçular artık eski püskü kullanılmış eşyalar değil gayet temiz yeni ve garantili eşyaları mağazalarında bulundurur. Her geçen gün ilerleyen teknoloji ile modaların ve zevklerin değişmesi canınızı hiç sıkmasın gelin bir  İkinci  El  Eşya  mağazamıza hemen zevkinize ve modaya uygun eşyayı cebinize uygun fiyatlarla istediğiniz garantide ve kalitede hemen hizmetinize sunalım.. 
Ve İkinci El Eşya mağazamıza sizin elinizde bulunan satmak isteğiniz zevkiniz değiştiği eşyalarınızı yada bir başka eve başka semte başka şehre yada başka ülkeye mi taşınıyorsunuz evinizde bulunan eşyalarınızı elden çıkarmak mıistiyorsunuz.  İkinci  El  Eşya  mağazalarımız elinizde bulunan her eşyaya değerinde fiyatlar ile sizden satın alır..

MALTEPE İKİNCİ EL EŞYA
İKİNCİ EL EŞYA MALTEPE
Spot esya alan yerler